Milí návštěvníci,

vítejte v Proseči – městečku na okraji Českomoravské Vrchoviny, ležícím mezi Hlinskem, Poličkou a Litomyšlí (mapa). Proseč má přes 2000 obyvatel a nachází se v oblasti půvabných pískovcových skal Toulovcovy Maštale a pivnické rokle – více o našem kraji na: www.mastale.cz, www.mestoprosec.cz.

Je to místo nedotčené průmyslem, uprostřed krásné přírody. Odpočinete si při procházce tichým lesem, při sběru hub či borůvek. Celá oblast je protkána pavučinou stezek pro pěší turisty a sítí dobře značených cyklostras, které jsou vedeny těmi nejzajímavějšími partiemi našeho kraje, jakož i množstvím kulturních památek.

Dovolená u nás je vhodná pro všechny věkové generace, především pro rodiny s dětmi, ale i pro starší či mladší návštěvníky.

Přejeme si, abyste si oblíbili náš kraj, abyste u nás regenerovali Vaši duševní i fyzickou kondici. Naším cílem je, aby Vaše dovolená u nás proběhla v klidu, abyste nebyli ničím a nikým rušeni, abyste od nás odjížděli odpočinutí a s přáním někdy v budoucnu se opět vrátit.

Vaši Hápovi

Apartmá

Nabízíme celoroční ubytování v celém přízemí rodinného domu. Apartmá má šest lůžek (2 a 4), vstup do domu společný, do bytu samostatný. K dispozici je veškeré vybavení, balkon, přístup na zahradu (posezení, zahradní gril, sprcha).

Dům se nachází v tiché ulici, jen cca 200 m od náměstí a cca 500 m od lesa. Pobyt je možný i s domácími mazlíčky. Uložení kol, lyží apod. možné. Parkování přímo před domem.

Samozřejmostí je bezplatné připojení na WIFI.